Hakkımızda

İstanbul Hospital olarak bizler 'Koşulsuz Hasta Memnuniyeti'ni ilke edindik.

Kalite standartı ve bilimsel niteliği yüksek, güler yüzlü hizmet anlayışımızla sizlere sıcak ve güvenilir bir ortamda tedavi olanağı sunmak için 24 saat hizmetinizdeyiz.

1995 yılında Yaşamla Aranızdaki Sağlıklı Çizgi sloganıyla hizmete giren hastanemiz İstanbul Hospital, yenilenmiş yüzü ve sürekli güncellenen teknolojisi ile tüm sağlık sorunlarınızda her zaman olduğu gibi sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaya devam ediyor.

Sağlıkta kalite ve güvenilir hizmetin önemi her geçen gün biraz daha iyi anlaşılmaktadır. Bu nedenle İstanbul Hospital olarak bizler Koşulsuz Hasta Memnuniyetini ilke edindik. Kalite standartı ve bilimsel niteliği yüksek, güler yüzlü hizmet anlayışımızla sizlere sıcak ve güvenilir bir ortamda tedavi olanağı sunmak için 24 saat hizmetinizdeyiz.

İstanbul Hospital Uyku Testi

Göğüs Cerrahisi, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Ağız ve Diş Sağlığı, Göğüs Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Dermatoloji, Genel Cerrahi, Çocuk Cerrahisi, Mikro Cerrahi ve El Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroloji, Üroloji, Fizik Tedavi, Beyin Cerrahi, Beslenme ve Diyet